Людина

Жінкам запропонували брати чоловіків напрокат в якості слуг

Засновниці нової компанії «ManServants» запропонували жінкам відчути себе королевами, взявши напрокат привабливих слуг чоловічої статі, які виконають будь-які прохання неінтимного характеру.

Коли професіонали рекламної справи, Жозефіна Вай Лін (Josephine Wai Lin) і Дала Каджак ( Dala Khajak), вирішили заснувати власний бізнес, вони розуміли, що їм потрібна оригінальна і нестандартна ідея, пише Oddity Central. Поміркувавши, вони створили стартап-компанію «ManServants», що надає жінкам досить незвичайну послугу — прокат чоловіків.

foto_cikavosti_09.09.2014-020_resized

«Чоловік, але краще», — говорить слоган компанії, в значній мірі пояснює суть їх пропозиції. «Ми вважаємо, що особистого асистента і хлопчика, що обслуговує біля басейні заслуговує кожна жінка або гей-хлопець — нехай навіть на один день», — вказали на офіційному сайті «ManServants» Жозефіна і Дала.

Читайте також: Чому мужчини брешуть жінкам?

Засновниці компанії стверджують, що протягом десятиліть жінки були змушені миритися з необхідністю замовляти на вечірки чоловіків-стриптизерів, таємно ненавидячи цей звичай. Тому вони надали жінкам можливість провести час в компанії привабливих вихованих чоловіків, і при цьому не споглядати їх спітнілі тіла.

“Леді, якщо ви ненавидите свою подругу і себе, то отримуйте стриптиз. Але якщо ви любите свою подругу, звертайтеся в «ManServants». Це не стриптизер, який торкається вас животом і слизьким тілом. Це раб — джентльмен, який буде відноситься до вас, як до королеви», — така інформація представлена на сайті.

За даними сайту, в обов’язки співробітників компанії входять подача напоїв, забезпечення безпеки клієнтки, наведення порядку, фотозйомка та задоволення слуху дами вишуканими компліментами.

«Вони зроблять все, що ви попросите: подадуть напої, сигарети, зроблять фото для Instagram, погодують виноградом або наллють шампанського, поки ви нежитися на сонечку», — додають Жозефіна і Дала.

Жінка, яка наймає такого слугу вільна назвати його будь-яким ім’ям, будь то гарсон (фр. gar?on — хлопчик) або Райан Гослінг. Крім того, покупці можуть вибирати свій типаж, наприклад, блондина чи брюнета, і одяг, в якій «слуга» буде виконувати свої обов’язки.

foto_cikavosti_09.09.2014-020-01_resized

На сайті також наголошується, що проект, який стартує у вересні «ManServants» не є службою сексуальних розваг для дорослих.

Читайте також: Десять відмінностей у здоров’ї між чоловіками і жінками

“Оголення та інші дії інтимного характеру заборонені, — підкреслила співзасновниця компанії Дала Каджак. — Слуга тримає свій пеніс в штанях і тримається подалі від обличчя леді. У нас дуже суворий кодекс поведінки і дуже суворий процес навчання».

Кнопка «Наверх»
Закрыть