Людина

Жінкам запропонували брати чоловіків напрокат в якості слуг

Засновниці нової компанії “ManServants” запропонували жінкам відчути себе королевами, взявши напрокат привабливих слуг чоловічої статі, які виконають будь-які прохання неінтимного характеру.

Коли професіонали рекламної справи, Жозефіна Вай Лін (Josephine Wai Lin) і Дала Каджак ( Dala Khajak), вирішили заснувати власний бізнес, вони розуміли, що їм потрібна оригінальна і нестандартна ідея, пише Oddity Central. Поміркувавши, вони створили стартап-компанію “ManServants”, що надає жінкам досить незвичайну послугу – прокат чоловіків.

foto_cikavosti_09.09.2014-020_resized

“Чоловік, але краще”, – говорить слоган компанії, в значній мірі пояснює суть їх пропозиції. “Ми вважаємо, що особистого асистента і хлопчика, що обслуговує біля басейні заслуговує кожна жінка або гей-хлопець – нехай навіть на один день”, – вказали на офіційному сайті “ManServants” Жозефіна і Дала.

Читайте також: Чому мужчини брешуть жінкам?

Засновниці компанії стверджують, що протягом десятиліть жінки були змушені миритися з необхідністю замовляти на вечірки чоловіків-стриптизерів, таємно ненавидячи цей звичай. Тому вони надали жінкам можливість провести час в компанії привабливих вихованих чоловіків, і при цьому не споглядати їх спітнілі тіла.

“Леді, якщо ви ненавидите свою подругу і себе, то отримуйте стриптиз. Але якщо ви любите свою подругу, звертайтеся в “ManServants”. Це не стриптизер, який торкається вас животом і слизьким тілом. Це раб – джентльмен, який буде відноситься до вас, як до королеви”, – така інформація представлена на сайті.

За даними сайту, в обов’язки співробітників компанії входять подача напоїв, забезпечення безпеки клієнтки, наведення порядку, фотозйомка та задоволення слуху дами вишуканими компліментами.

“Вони зроблять все, що ви попросите: подадуть напої, сигарети, зроблять фото для Instagram, погодують виноградом або наллють шампанського, поки ви нежитися на сонечку”, – додають Жозефіна і Дала.

Жінка, яка наймає такого слугу вільна назвати його будь-яким ім’ям, будь то гарсон (фр. gar?on – хлопчик) або Райан Гослінг. Крім того, покупці можуть вибирати свій типаж, наприклад, блондина чи брюнета, і одяг, в якій “слуга” буде виконувати свої обов’язки.

foto_cikavosti_09.09.2014-020-01_resized

На сайті також наголошується, що проект, який стартує у вересні “ManServants” не є службою сексуальних розваг для дорослих.

Читайте також: Десять відмінностей у здоров’ї між чоловіками і жінками

“Оголення та інші дії інтимного характеру заборонені, – підкреслила співзасновниця компанії Дала Каджак. – Слуга тримає свій пеніс в штанях і тримається подалі від обличчя леді. У нас дуже суворий кодекс поведінки і дуже суворий процес навчання”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button