Людина

Жінки стали вживати алкоголь нарівні з чоловіками

Протягом багатьох років, кількість чоловіків, що вживають алкоголь, значно перевищувала кількість питущих жінок, але тепер нові дані показують, що цей розрив скорочується, і експерти попереджають про тривожне збільшення числа жінок, що пристрастилися до алкоголю.

d441dbffb71b605d78e16daaf2f1e131

Американські вчені з Національного інституту по зловживанню алкоголем і алкоголізму виявили, що між 2002 і 2012 роками відмінності між чоловіками і жінками зменшуються в ряді областей. Насамперед, вони включають вживання алкоголю, зокрема, кількість днів вживання алкоголю кожен місяць, алкогольні розлади і водіння в нетверезому вигляді. Отримані результати показують збільшення числа жінок, які п’ють спиртне, які страждають розладом вживання алкоголю і сідають за кермо в стані алкогольного сп’яніння. Незважаючи на те, що чоловіки як і раніше споживають більше алкоголю, відмінності між чоловіками і жінками зменшуються, підкреслюють експерти.

В ході 10-річного періоду спостереження вчені виявили, що кількість жінок, які регулярно випивають, зросла з 44,9% до 48,3%. Між тим, ця цифра знизилася для чоловіків з 57,4% до 56,1%. За той же період часу середнє число днів вживання алкоголю за місяць також збільшилося для жінок з 6,8 до 7,3 днів і знову ж таки ця цифра трохи знизилася для чоловіків – з 9,9 до 9,5 днів.

Відзначається, що пияцтво серед молодих людей у віці від 18 до 25 років, які навчалися в коледжах та інститутах, не змінювалося протягом досліджуваного періоду, у той час як серед людей тієї ж вікової групи, які не навчалися у вузах, було відзначене значне зростання пияцтва серед жінок, а також суттєве зменшення вживання спиртного серед чоловіків.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button