Людина

20 речей, яких ви не знали про смерть

1. Практика поховання мертвих почалася ще 350 000 років тому. Свідчення тому – яма 14 метрів в глибину в Іспанії, заповнена 27 скам’янілостями гомінідів (різновид Homo heidelbergensis). Можливо, це предки неандертальців і сучасних людей.

2. Існує принаймні 200 евфемізмів слова «вмирати». Наприклад, «бути в грудях Абрахама» («to be in Abraham’s bosom»), «тільки додай личинок» («just add maggots»), «спати з трьоххтрубками» (“sleep with the Tribbles”).

3. Жоден американець не помер від старості з 1951 року.

foto_cikavosti_20.10.2014-04_resized

4. Поточний рік – рік, коли уряд (мається на увазі уряд США) скасував класифікацію свідоцтв про смерть.

5. «Спусковий гачок» смерті в будь-яких випадках – це недолік кисню. Його брак може викликати спазми в м’язах, або «агональну фазу», від грецького слова «agon» – «боротьба».

Читайте також: Смерть — чому «вона» і з косою?

6. Протягом трьох днів після смерті, ферменти, які колись переварювали ваш обід, починають їсти вас. Клітини що вмерли, стають їжею для життя бактерій у вашому животі, які звільняють значну кількість шкідливого газу, щоб роздути тіло як кульку і викотити очі назовні.

7. Похорони в Америці відправляють 827600 галонів бальзамуючого рідкого формальдегіду, метанолу та етанолу в землю щороку. Кремація відправляє в повітря діоксин (сильна отрута), соляну кислоту, діоксид сірки та вуглекислий газ.

8. Як альтернатива шведська компанія Promessa буде заморожувати тіла в рідкому азоті, подрібнювати їх і запечатувати такий порошок в кукурудзяній труні. Вони стверджують, що з такими «екологічними похоронами» тіло розкладеться протягом 6-12 місяців.

9. Послідовники Зарашустри з Індії залишають тіла померлих хіба на Землі для поїдання стерв’ятниками.

10. Стерв’ятники гинуть після поїдання померлої худоби, напханої диклофенаком – речовиною, що допомагає полегшити лихоманку в худобі.

[ads1]

11. Королева Вікторія наполягала на тому, щоб її поховали в купальному халаті її померлого чоловіка Принца Альберта і з гіпсовою пов’язкою його руки.

12. На Мадагаскарі сім’ї відкопують кістки померлих рідних і виставляють їх напоказ в селі на церемонії, яка називається Famadihana. Останки обертають новим саваном і повторно ховають. Старий саван дається подружній бездітній парі, щоб накрити їхнє подружнє ліжко.

13. Протягом залізничного розширення в Єгипті в 19 столітті будівельні компанії розкопували дуже багато мумій, щоб використовувати їх як горючі для локомотивів.

14. Англійський філософ Френсіс Бекон, засновник наукового методу, помер в 1626 році від пневмонії після того, як набив курку снігом, щоб подивитися чи збереже вона холод.

15. Щоб органи сформувалися протягом ембріонального періоду, деякі клітини повинні здійснювати самогубство. Без такої особливості всі ми народжувалися б з перетинками на ногах, як качки.

Читайте також: Фізики та фізіологи доводять: Cмерті немає!

16. У 1907 році доктор з Массачусетса провів експеримент із спеціально розробленим «смертельним ложе» і заявив, що після смерті людська вага зменшується на 21 грам. Це вже визнали як факт.

17. В 19 столітті в Європі були поширені випадки, коли живі люди оголошувалися мертвими помилково.

18. 80 відсотків людей з США вмирають у лікарні.

19. В Нью-Йорку людей, що здійснюють самогубство, більше, ніж убитих кимось іншим.

Натхнення: jyrnalist.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button