Наука

Зміна клімату веде до того, що дерева мігрують в іншому напрямку

Вчені відзначають, що зміна клімату торкнулася лісів Америки. Глобальне потепління вплинуло на те, що дерева східної частини США не змістилися на північ, а на захід.


Дослідники помітили, що більша частина різних видів дерев зсувається до заходу (близько 73%), менша до полюсів (близько 62%). Ця тенденція є сильніше для молодих дерев у порівнянні з дорослими. Разом з цим більшість покритонасінних рослин перенесено на захід, а більшість голонасінних рослин зрушені до полюсів. Даний рух викликало зміну кількості опадів, підвищення температури в східній частині Сполучених Штатів до 0,16 ° C. При цьому кількість опадів збільшується в центральній частині до 6 дюймів на рік. Дослідження говорять про те, що зміни вологи більше короткостроково впливають, ніж зміни температури на динаміку рослинності.

Вчені зробили висновок, що якщо різні види дерев різними способами реагують на зміну виникаючих опадів, тоді є великий шанс спостерігати зміни лісів. Особливо це впливає на певні існуючі екосистеми, що спираються на зв’язок між різними типами дерев.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button