Наука

Крокодили стали причиною будівництва пірамід в Єгипті

Вчені провели нове дослідження, що дозволило зробити несподіване відкриття. Вони з’ясували, що причиною створення легендарних пірамід в Єгипті стали крокодили.

Фахівці вважають, що стародавні єгиптяни були змушені створювати кам’яні споруди щоб захистити себе від небезпечних алігаторів, якими була заповнена річка Ніл, яка затоплювала довколишні долини. Розливи, в минулому головної водної артерії Африки, дозволяли ґрунту бути родючим, а це сприяло розвиткові сільського господарства. Попри це Ніл, що кишить крокодилами, залишався неймовірно небезпечним для мешканців.

Величні піраміди були своєрідною фортецею, що захищає єгиптян від зубастих рептилій. В них можна було зберігати і дорогоцінні речі, призначені для загробного життя. Крокодили вселяли місцевим жителям не тільки страх, але й повагу. Так, бог води на ім’я Себек зображений саме з головою алігатора. Цим істотам поклонялися, вважаючи їх божествами.

Експерти назвали й інші фактори, що вплинули на створення цих величезних монументів. Є гіпотеза, що піраміди будували в пам’ять про фараонів і для збереження таємних знань. Геометрична форма кам’яних споруд висловлює астрономічну і астрономічну мудрість, – підсумували вчені.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button