Здоров'я

Вчені: Надлишок заліза провокує серйозні проблеми з шкірою

Вчені провели масштабне дослідження і встановили, що надлишок заліза в організмі провокує безліч проблем зі шкірою. Він може приводити не тільки до прищів і почервонінь, але і до більш небезпечних ситуацій – інфекцій і абсцесів.

Фахівці вивчили дані понад 500 тисяч осіб і встановили: надлишок заліза має пряме відношення до шкіри. Цей елемент відіграє одну з основних функцій в організмі людини, будучи основою еритроцитів і запорукою здорової серцево-судинної системи, оскільки допомагає контролювати рівень холестерину. Незважаючи на це, у разі його надлишку є негативні наслідки.

Великий вміст заліза в організмі людини значно погіршує здоров’я шкіри. В першу чергу воно провокує появу прищів і почервонінь – через те що мікроорганізми починають активно розвиватися на шкірних покривах людей. Річ у тому, що бактерії в прямому сенсі слова харчуються залізом, і це в підсумку призводить до їх швидкого розмноження.

В результаті даний процес може привести до серйозних захворювань шкіри – наприклад, інфекційних. З-за них з’являються рубці, а в крайніх випадках – навіть абсцеси.

Вчені рекомендують особам, які мають вищезазначені проблеми, постаратися скоротити вживання їжі, що містить дане з’єднання, оскільки така зміна раціону здатна в короткий термін повернути шкірі здоровий і природний вигляд.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button