Здоров'я

Знайдений простий спосіб уникнути смерті при інсульті і серцевому нападі

На думку вчених з США, простим способом уникнути смерті при серцево-судинних патологіях є прийом статинів – препаратів, що знижують рівень холестерину в крові. Також завдяки ним зменшується ймовірність серцевих нападів, інсульту, інформує Journal of the American Medical Association.


Видання опублікувало результати дослідження фахівців Брігамської жіночої лікарні в Бостоні. Вони проаналізували дані про здоров’я 300 тисяч осіб віком від 75 років, серед яких 57 тисяч використовували статини.

Вчені зіставили результати аналізу вибірки людей, яким призначалися статини, з результатами по групі, які мали аналогічні клінічні показники, але не отримували ліків. Медики переконалися, що прийом препаратів корелював з кращими показниками стану серцево-судинної системи.

Автори проєкту зробили висновок, що цей спосіб може на 25 відсотків зменшити ризик ризиком смерті з-за наслідків порушення в роботі серцево-судинної системи. Також він дозволяє уникнути інсультів, серцевих нападів – їх ймовірність знижується на 20 відсотків.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button