Здоров'я

Таблетки цинку ацетату допоможуть позбавити від застуди

Нове дослідження, проведене групою вчених з Гельсінкі і Сіднея, показало, що високі дози цинку ацетату в таблетках можуть допомогти позбавити від симптомів, пов’язаних із застудою.

1-18-03-2015-600-337

Простудна інфекція може бути викликана більш ніж 100 вірусами і є головною причиною пропуску шкільних занять або роботи. Було встановлено, що коли таблетки цинку ацетату розчиняються в ротовій порожнині, іони цинку потрапляють в слину в області глотки, де рівні мікробів особливо високі. Тому наслідки вживання таких пастилок можуть надати виражений ефект насамперед на симптоми, пов’язані з горлом, а не на назальні симптоми.

Читайте також: 6 підручних засобів від грипу та застуди

У ході дослідження було встановлено, що таблетки цинку ацетату знизили виділення носа на 34%, закладеність носа — на 37%, чхання — на 22%, першіння в горлі — на 33%, біль у горлі — на 18%, захриплість — на 43 %, кашель — на 46%. Крім того, фахівці також знайшли переконливі докази того, що цинк ацетат знижує тривалість м’язового болю на 54%.

З іншого боку, не було виявлено жодних доказів зниження тривалості головного болю і лихоманки при використанні даних таблеток. Побічні ефекти цинку ацетату були незначними в дослідженні, тому фахівці кажуть, що пастилки цинку ацетату, що приймаються в дозах близько 80 мг / день, можуть бути корисні для лікування застуди.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть