Людина

Зрадники стають успішними політичними діячами

Люди, які зраджують своєму партнеру, найкраще себе зможуть проявити в політичній кар’єрі, вважають американські дослідники.

1-30-01-2015-600-450

Учені вивчили дані 1 тис. людей, що зраджували своїм партнерам. Виявилося, що 235 випробовуваних працювали в політиці. Це були глави державних відомств, члени парламенту, місцеві депутати і високопоставлені державні чиновники. На представників інших професій припадало в середньому по 110 зрадників.

Психологи вважають, що зрадники думають, що їх неможливо зловити. Навіть якщо це відбувається, вони все одно сподіваються вийти сухими з води. Те ж саме властиво політикам. Тому в цій сфері сконцентровано більше таких людей.

Читайте також: Відраза до політики має фізіологічну природу

Фахівці повідомили, що політики часто користуються сайтами знайомств. Це не дивно, вважають психологи, так як шлюби часто укладаються за розрахунком, наприклад, союз між екс-президентом США Біллом Клінтоном і його дружиною Хілларі. Своїми зрадами відомі Білл Клінтон, колишній віце-прем’єр Великобританії Джон Прескотт і британський депутат-лейборист Девід Бланкетт.

Натхнення: medicinform.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button