Людина

Вживання алкоголю викликає 7 видів раку

Навіть невеликі порції спиртного здатні збільшити ризик розвитку окнологічних захворювань. До такого висновку прийшли дослідники з Університету Отаго в Новій Зеландії. Про результати виконаної роботи розповідає видання Addiction.

Drowning sorrows in alcohol

У багатьох країнах алкоголізм є однією з основних причин смертності населення. Спиртне вбиває більше людей, ніж будь-який наркотик через свою поширеність і доступність.

Особливо підступний «п’ятничний» алкоголізм. Більш серйозні форми залежності ростуть в основному з бажання випити в кінці робочого тижня.

Згідно сучасним уявленням медицини, надмірне захоплення алкоголем призводить до хвороб серця, судин і печінки. Доведено також вплив вживання алкоголю на ризик розвитку семи типів раку: ротової порожнини, гортані, стравоходу, товстого, тонкого кишечнику, печінки, молочної залози.

Дослідники звертають увагу: не існує безпечної дози алкоголю. Навіть 200-250 грамів вина в день підвищують ризик раку грудей у жінок на 16%. «Вони думають, що вживання алкоголю може призвести до раку печінки, але дане дослідження підтверджує, що алкоголь тісно пов’язаний з ризиком розвитку багатьох ракових захворювань, включаючи найпоширеніші – рак кишечника і молочної залози.», – каже Сюзанна Браун, учасник програми Всесвітнього фонду досліджень раку.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button