Головна / Технології / Спортивний одяг в якості особистого тренера

Спортивний одяг в якості особистого тренера

Нова розробка дозволить спортсменам захиститися від травм і краще пізнати своє тіло.

2-30-01-2015-600-407

Сучасні технології захоплення руху зробили спортивні комп’ютерні ігри дивно реалістичними. Але тепер вам не потрібно буде йти у віртуальний світ, щоб почати рухатися, як професійний атлет. Спортивний одяг Heddoko оснащена датчиками, які фіксують рух. Потім ці дані обробляються спеціальним мобільним додатком, що формує тривимірну модель тіла і в режимі реального часу дає рекомендації про те, як поліпшити рух.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Паралельно з цим дані передаються в «хмарний» сервіс. З часом, коли отримано достатньо інформації, формується профіль користувача, який дозволяє відстежувати такі важливі речі, як ступінь м’язової втоми або тиск на суглоби. Крім того, ці дані можуть переглядати тренери та спортивні інструктори і на їх підставі коригувати навантаження.

1-30-01-2015-600-353

Це не перша подібна технологія. Багато видів сучасного спортивного одягу мають вбудовані сенсори, які фіксують такі моменти, як частота пульсу або рівень потовиділення. Але відмінність Heddoko в тому, що його функціональність виходить за рамки простого моніторингу тих чи інших показників. Акцент робиться на біомеханіку тіла в дії. Автор розробки стверджує, що цей продукт допоможе спортсменам — як аматорам, так і професіоналам — оцінювати свої рухи, легше відновлюватися після травм і в цілому краще знати своє тіло.

Читайте також: Це роботизоване плаття атакує будь-кого, хто наблизиться до вас дуже швидко або агресивно

У продажу новинки поки немає — зараз тільки планується провести кампанію по збору коштів на Kickstarter, щоб запустити Heddoko у виробництво. Автор цієї лінії одягу, Мейзі Елбаваб, раніше займався розробкою програмного забезпечення — звідси й ідея віртуального навчання спортсменів. На цьому відео він розповідає про своє дітище.

Натхнення: innoros.ru

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299