Земля

Зросла кількість спостережень НЛО

Останнім часом люди все частіше повідомляють про те, що бачили НЛО різних кольорів, форм і розмірів. Протягом багатьох років кількість таких свідоцтв різко зросла, про що свідчать дані організації MUFON. Так, у 2017 році вже зареєстровано 83 715 спостережень НЛО, що на 12% більше, ніж торік.


Для зручності користувачів дослідники MUFON створили інтерактивну систему на своєму сайті, що дозволяє після швидкої реєстрації залишати свої повідомлення про НЛО, а також переглядати свідчення інших.

Згідно з даними уфологів, тільки поблизу Нью-Йорка було зафіксовано близько 30 НЛО в цьому місяці, а загальна кількість звернень зросла на 28% порівняно з аналогічним місяцем минулого року.

Інші великі міста також показали збільшення числа спостережень НЛО, які можуть свідчити про те, що інопланетяни активно цікавляться тим, що там відбувається. Уфологи пояснили таке зростання спостережень тим, що зараз уряд активно тестує секретні військові літаки, а також низкою природних причин, серед яких метеори, кульові блискавки та інші.

Вони також неодноразово заявляли, що інтернет відіграє ключову роль у збільшенні звітів про спостереження НЛО за останні декілька років. Згідно зі статистикою більшість свідчень зосереджено в прибережних районах по всьому світу, причому основна маса зосереджена навколо водних об’єктів. Зокрема в районі Великих озер Північної Америки також відзначається велика кількість повідомлень про спостереження НЛО.

Кнопка «Наверх»