Земля

Вчені: До 2050 року на планеті можуть з’явитися динозаври

Після 2050 року на думку деяких вчених, на Землі можуть знову з’явитися динозаври. Досить несподівані висновки зробили фахівці з Великобританії.

2f03a0ba47744d0dcf2c1bca357b4684
Британські експерти провели дослідження і з’ясували, що в 2050 році на планеті знову можуть з’явитися динозаври. Керівник дослідницької групи Адам Сміт вважає, що динозаври можуть з’явитися в результаті відтворення штучним способом процесу дедоместікаціі різних видів нелітаючих птахів. Це стане можливим тому, що деякі види пернатих зберегли схожі з динозаврами ділянки ДНК.

З урахуванням розвинених технологій і рівня технічного прогресу, а також досягнень селекційного схрещування вчені зможуть запустити в зворотну сторону еволюційний процес, щоб повернути на планету динозаврів. Це буде можливо вже до 2050 року. Зовнішність гігантських ящерів буде повертатися поступово шляхом змін генів кожного нового потомства. На це піде кілька десятиліть. Крім того, вчені розповіли, що до того ж 2050 році м’ясо і велика частина продуктів буде створюватися в лабораторіях, а сліпим людям подарують біонічні очі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button