Главная / Технології / Apple Watch бояться татуювань

Apple Watch бояться татуювань

 
 

До численних недоліків Apple Watch, виявлених в процесі розбирання або навіть у порівнянні з аналогами, додався ще один, зовсім несподіваний і досить оригінальний. Як з’ясувалося, годинник апаратно не сумісний з фанатами татуювань — якщо у людини «забиті руки», сенсори ґаджета з високою часткою ймовірності сходять з розуму.

Наявність татуювань на зап’ясті змушує Apple Watch працювати абсолютно некоректно — вони перестають отримувати повідомлення зі смартфону, можуть мимовільно блокувати екран і вже точно не можуть фіксувати показання життєдіяльності свого власника. Apple, зрозуміло, ніяк не відреагувала на дану проблему, яка вже обговорюється інтернетах користувачами Watch. Це означає, що в недалекому майбутньому вийде фейкове відео, яке доводить, що все працює як треба — точно так само Apple відреагувала у відповідь на зауваження з приводу корпусу, що гнувся, смартфона iPhone 6 Plus.

Читайте також: 

Як відзначили фанати татуювань, Apple Watch сходять з розуму частіше за все при наявності на руці малюнка чорного кольору — в цьому випадку пасують усі датчики, як інфрачервоні, так і світлодіодні разом з фотодіодами. Звичайно, все це можна вирішити — можна, наприклад, зтерти татуювання за кілька дорогих сеансів, або ж можна відключити детектування руки у налаштуваннях Apple Watch. Правда, в цьому випадку сервіс Apple Pay перестане працювати, але ж чимось пожертвувати все одно доведеться. Наприклад, можна пожертвувати самими годинами Apple Watch і купити Android-годинник, у яких немає проблем з татуюваннями.

Натхнення: MobileDevice.ru

 
comments powered by HyperComments