Главная / Інтернет / Чи потрібен сайт для бізнесу?

Чи потрібен сайт для бізнесу?

Сьогодні будь-який бізнес не може обійтися без власного сайту. Він необхідний для залучення і підтримки зв’язку з клієнтами, інформування про наявні товари і послуги, про зміни, акції, знижки і т. д. Якщо людина захотіла купити щось, першим ділом вона йде шукати даний товар в інтернеті. Найчастіше – на сайти магазинів свого міста або регіону, де може продаватися даний товар. Тому наявність сайту навіть невеликого магазину або будь-якої організації необхідне і може сприяти залученню нових клієнтів, а замовляти створення веб-сторінки варто у тих, хто http://myseo.by/. Розглянемо причини створення сайту для різних видів бізнесу.

1-06-02-2017-600-327

Кафе. ресторанів

Розмістіть меню свого закладу з усіма цінами, фотографіями, докладним описом. Якісно зроблені фотографії страв меню можуть викликати апетит і бажання відвідати ваш заклад, щоб спробувати вподобане блюдо. Якщо ви надаєте зал для банкетів, меню на сайті допоможе скласти меню для заходу розрахувати витрати на пригощання.

Не зайвим буде розміщення фотографій самого закладу. Клієнту захочеться оцінити обстановку і це також може викликати бажання відвідати ваш заклад. Ви можете розміщувати на сайті інформацію про акції, знижки чи заходи, що також сприяє залученню відвідувачів. Сайт ресторану або кафе є додатковою рекламою, що дозволяє економити кошти на розміщенні реклами в інших джерелах.

Одна з головних причин створення сайту для ресторану чи кафе – можливість онлайн замовлення страв додому, якщо надається така послуга. Деякі люди цураються телефонної розмови і їм простіше написати повідомлення. Наявність онлайн замовлення страв додому додасть популярності вашому закладу і посприяє збільшенню прибутку.

Готелі

Основна увага на сайті готелю повинна бути приділена поданням готельних номерів. Розміщення якісних фотографій можуть створити відчуття затишку і викликати бажання оселитися саме в вашому готелі. Великою перевагою сайту в даному випадку є можливість розміщення 3D панорам номерів і готелю в цілому, що дозволяє краще розглянути інтер’єр. Тому створення сайту для готелю є дуже доцільним з точки зору залучення нових відвідувачів.

Також сайт надає можливість онлайн бронювання номерів. На сьогодні практично будь-який сайт має форму бронювання. Це дозволяє відвідувачам при заїзді уникнути таких проблем, як відсутність вільних номерів. Зазвичай заповнення такої форми економить багато часу при заселенні.

Ще одна причина створення сайту – наявність онлайн калькулятора для розрахунку вартості проживання. Він дозволяє вказати тип номера, в якому клієнт хотів би оселитися, вказати послуги, якими він хотів би скористатися, а також кількість приїжджих і розрахувати точну вартість, щоб надалі уникнути «сюрпризів» при оплаті проживання.

Необхідно враховувати, що ваш сайт будуть відвідувати і іноземні громадяни. Так що для сайту потрібна, як мінімум, і англійська версія сайту. Сайт – це обличчя закладу. Він повинен бути красиво оформлений і зручний у використанні.

Магазинам

Іноді в магазині через велику кількість товарів буває важко відшукати те, що потрібно покупцеві. Інтернет-магазин або інтернет вітрина дуже допомагають в таких випадках. На сайті магазину можна організувати пошук товару по назві, по категорії, за артикулом та будь-яким іншим способом, що дуже допомагає покупцеві відшукати потрібний товар. Якщо ж покупця цікавить певна цінова категорія, то на сайті також можна організувати сортування по ціні, а також за яким-небудь додатковим критеріям. Адже якщо покупцю потрібен якийсь товар, то він насамперед шукає його в інтернеті, збирає інформацію про нього, порівнює ціни. Не варто забувати про фотографії товарів.

Буде великим плюсом організація на сайті онлайн чату з менеджером або продавцем, щоб він міг проконсультувати покупця у виборі того чи іншого товару. Чат буде доречний для тих людей, які в силу своєї сором’язливості воліють написати повідомлення чим телефонувати.

Висновок: створення сайту для магазину може збільшити кількість покупців, і, відповідно, збільшити прибуток.

Спортзалу, фітнес — цетнру

Сайт для спортзалу варто розглядати як зовнішню рекламу, здатну привести все більше відвідувачів. В першу чергу потенційних клієнтів цікавить вартість абонементів, компетентність інструкторів, наявність тих чи інших тренажерів. Розпишемо по порядку.

Зрозуміло, що на сайті необхідно розмістити інформацію з цінами на абонементи, послуги тренера, написання індивідуального плану занять і т. д.

Що стосується компетентності інструкторів — на сайті спортзалів зазвичай поміщають інформацію про інструкторів, їх нагороди, досягнення, але її може бути недостатньо. Для того щоб у потенційного клієнта склалося враження про тренерів та їх професійні навички, необхідно на сайті мати розділ «Відгуки та пропозиції». Відгуки на сайті краще відгуків, наприклад, у соціальних мережах тим, що користувач на сайті знеособлений, і ніхто не дізнається, кому цей відгук належить, а це значить, що він буде правдивіший і повніший. Також необхідна сторінка Запитання/Відповіді на сайті.

Що стосується наявності тих чи інших тренажерів — тут все просто. На сайті розміщуються фотографії наявних тренажерів, і залу в цілому. Можливості сайту дозволяють розмістити 3D панораму спортзалу.

Як правило, у спортивних залах є години з великою і малою відвідуваністю. Не зайвим буде розмістити цю інформацію на сайті. Це буде корисно для тих, чий денний графік дозволяє відвідувати зал в будь-який час.

Сильним мотиватором для відвідин саме вашого спортзалу є розміщення на сайті фотографій ваших відвідувачів ДО і ПІСЛЯ відвідування залу. Наочні результати підвищують довіру до тренерів і спонукають стати клієнтом саме вашого закладу.

Зазвичай спортзали також займаються продажем спортивного харчування. На сайті можна розмістити каталог продукції з цінами, постачальниками та іншою потрібною інформацією, що дозволить залучити все більше потенційних клієнтів на сайт.

Висновок: сайт спортзалу як зовнішня реклама – потужний інструмент для залучення нових відвідувачів.

 
comments powered by HyperComments