Головна / Різні цікавинки / Чому так корисна лазня?

Чому так корисна лазня?

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

bania_resizedПро користь банних процедур відомо давно. Кажуть, вони не тільки допомагають розслабитися, отримати насолоду і моральне задоволення, але також здатні зцілювати від хвороб і покращувати самопочуття. Давайте розберемося, чим саме корисна лазня.

У парній наш організм піддається впливу незвичного температурного і вологісного режиму. Це сприяє тому, що обмін речовин значно прискорюється, виділяється велика кількість поту, разом з яким виходять шкідливі шлаки. Так організм очищається. Крім того, висока вологість і спека добре впливають на всю дихальну систему, активізуючи метаболізм і допомагаючи боротися із захворюваннями верхніх дихальних шляхів.

Дуже корисно паритися в лазні з віником. Адже всім відомо, як корисний для організму масаж. Поплескування натуральним віником допоможуть розігнати кров, поліпшити стан шкіри, тіла і всього організму в цілому. Особливо ця процедура корисна тим, хто страждає від радикуліту або ревматизму. При регулярному відвідуванні лазні ці недуги починають турбувати менше. Тому баня на фрунзе екатеринбург, її відвідування, повинно стати щотижневим ритуалом.

Загартувати організм і потренувати серцево-судинну систему допоможуть контрастні процедури. Багатьом після жаркої парної подобається купатися в прохолодному басейні або навіть стрибати в замети. Такі перепади температур корисні для організму, але тільки в міру і лише за відсутності будь-яких серйозних захворювань. Перепади температури підуть на користь лише в тих випадках, коли все робиться з розумом і без зайвого ризику.

Користь банних процедур полягає не тільки в поліпшенні самопочуття і підйомі сил. Баня корисна і з точки зору психології. Після теплої парної і приємних процедур з натуральним віником настає справжнє задоволення і спокій, відчуття оновлення і комфорту. За словами психологів, лазня є відмінним способом зняття стресу. А якщо ходити в лазню регулярно, можна убезпечити себе від депресій. Ще більше користі принесуть процедури з використанням спеціальних ароматичних масел. Їх існує величезна кількість, кожне масло здатне по-своєму впливати на емоційний і фізичний стан. Застосовувати масла досить просто: слід капнути пару крапель у воду, яку потім будуть лити на кам’янку.

 
Loading...
comments powered by HyperComments