Главная / Інтернет / Додаток Google Фото врятувало канадця від тюремного ув’язнення

Додаток Google Фото врятувало канадця від тюремного ув’язнення

Мова піде про жителя Торонто, який піддався неправомірному поводженню з боку поліції. Його виручив додаток Google Фото.

assault-1

Як відомо, закон не забороняє знімати працівників поліції при виконанні ними своїх обов’язків. Навіть навпаки, закріплює принцип «відкритості і публічності» в її діяльності. Тим не менш відомі випадки, коли спроби фіксації на камеру дій правоохоронців, викликають в останніх негативну реакцію. Подібний казус трапився і в житті нашого героя. Його врятував від тюремного ув’язнення десятисекундний ролик, знятий на камеру смартфона.

Для судді провінційного суду Онтаріо виявилося досить короткого запису, щоб виправдати Абді Шейх-Касима, який перебував на лаві підсудних. Його звинуватили в нападі на двох поліцейських. Мобільний пристрій, на який велась зйомка, не виявили. Насправді обвинувачений у справі виявився потерпілим. Завдяки відео з’ясувалося, що на фізичний контакт першим пішов один з офіцерів.

Як розповів в інтерв’ю Шейх-Касим: «Мене врятував додаток Google Фото. Принаймні, позбавило мене від зайвого головного болю. Якби не випадок, я б уже був у в’язниці».

«Речі підсудного були конфісковані при затриманні. Телефону серед них виявити не вдалося, – прокоментував ситуацію суддя Едвард Келлі. – Подібні дії з боку служителів закону підривають їх авторитет. Відео наочно демонструє, що саме поліцейський напав на Шейх-Касима».

На свою удачу Абді включив синхронізація фотографій з додатком від Google. Завдяки сервісу, всі записи потрапляли в хмарне сховище. І це зіграло вирішальну роль в ухваленні судового рішення.

«Мене ледь не вхопив удар. Я стрибав як божевільний! – розповідає Шейх-Касим. – Ви й уявити не можете, як я був щасливий, виявивши запис події».

Незважаючи на це, на Абді Шейх-Касима все-таки буде накладено штраф за нецензурні висловлювання на адресу поліцейських. Однак це ніщо в порівнянні з тюремним ув’язненням. Правоохоронці, у свою чергу, будуть відповідати за скоєння посадового злочину.

Натхнення: www.macdigger.ru

 
comments powered by HyperComments