Главная / Здоров'я / Дві чашки гарячого шоколаду в день зроблять вас розумнішими

Дві чашки гарячого шоколаду в день зроблять вас розумнішими

Як показало дослідження доктора Фарзане Соронда і професора Пола Розенберга, поліпшити кровообіг в головному мозку можна простим і смачним способом. Дві чашки гарячого шоколаду в день покращують кровообіг в головному мозку і скорочують час виконання інтелектуального завдання на 30%.

Дослідження було проведено в жіночому госпіталі. Добровольців просили кожен день пити гарячий шоколад з високим вмістом флавоноїдів, і ніякого іншого шоколаду протягом місяця не вживати. Перед початком експерименту всі учасники пройшли психологічне тестування, виконуючи логічне завдання на швидкість. На початку дослідження середня швидкість проходження завдання була 167 секунд, коли ж шоколадний експеримент був закінчений, середній результат виконання подібного завдання склав 116 секунд. Середній вік жінок, які взяли участь у дослідженні, 73 роки.

У результаті вчені вважають, що саме гарячий шоколад володіє цим унікальним властивістю, і планують продовжувати свої дослідження.

Гарячий шоколад вже давно відомий своїми корисними властивостями. Високий вміст флавоноїдів, вітамінів А, С, В1, D і Е, магнію, калію, заліза, дозволяють застосовувати цей напій як загальнозміцнюючий засіб.

Натхнення: www.likar.info

 

 
comments powered by HyperComments