Здоров'я

Дослідження: горіхи запобігають захворювання серця

Серцево-судинні захворювання є основною причиною смерті в усьому світі. Дослідження університету науки і технології Чжун Хуа в Китаї і Гарвардської школи громадського здоров’я показало: вживання горіхів може знизити ризик виникнення захворювань серця майже на третину, передає The Huffington Post.

foto_cikavosti_24.07.2014-014

Ґрунтуючись на даних попередніх досліджень, експерти виявили, що щоденна порція горіхів знижувала ризик серцево-судинних захворювань на 28-29%. Небезпека смерті від будь-яких інших захворювань також зменшувалася на 17%. Горіхи несуттєво впливають лише на ризик розвитку діабету та інсульту.

Читайте також: Волоські горіхи запобігають розвитку анемії і недоумства

У горіхах містяться вітаміни, мінерали і ненасичені жирні кислоти, які знижують рівень холестерину і зменшують запалення в організмі. Раніше Гарвардською школою громадського здоров’я було проведено дослідження про вплив горіхів на рак підшлункової залози. У жінок, які їли жменю горіхів два рази на тиждень або частіше, ризик розвитку раку підшлункової залози був на 35% нижче в порівнянні з тими, хто горіхів не їв.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button