Главная / Технології / General Motors презентував безпілотну вантажну платформу на водні

General Motors презентував безпілотну вантажну платформу на водні

Автомобільна платформа SURUS живиться за рахунок батарей на водні і володіє запасом ходу на 640 км.

General Motors презентовал беспилотную грузовую платформу на водороде

SURUS являє собою універсальну платформу Silent Utility Rover Universal — великий бездисковий автомобіль розміром з морський контейнер для перевезення вантажів. На думку GM, вона зможе працювати в різноманітних областях, включаючи мобільне та аварійне виробництво електроенергії, доставку вантажів і навіть військове використання.

Двигун SURUS працює від новітньої водневої паливної системи GM, яка створена у співпраці з Honda. Компанія планує комерціалізувати технологію протягом п’яти років, орієнтуючись у тому числі на військових покупців.

SURUS також виконує роль випробувального стенду для автономної програми GM, так як може працювати без кабіни водія. В принципі, SURUS може бути налаштована будь-яким способом — як звичайна вантажівка або просто платформа.

Обидві осі SURUS керовані, і кожна має свій власний електродвигун. Незважаючи на те, що технічні специфікації, випущені GM, не є вичерпними, у компанії стверджують, що SURUS зможе проїхати 643 км без дозаправки. Більш того, паливний елемент може працювати як мобільний генератор, що виводить високовольтний струм, крім зарядки власних акумуляторів.

 

 
comments powered by HyperComments