Главная / Здоров'я / Каву краще пити з цукром

Каву краще пити з цукром

 
 

Кава без цукру абсолютно не дає необхідного єфекту, кажуть іспанські дослідники. Вчені змогли визначити, що безпосередньо поєднання цукру з кофеїном і роблять відповідний чинник на ті відділи мозку, які відповідають за концентрацію та увагу. Підвищується «оперативна пам’ять», людина в голові утримує чималу кількість інформації.

До цього науковці з США зробили наступний висновок — регулярне споживання кави знижує ризик виникнення депресії. Ще кава захищає від меланоми, а також від плоскоклітинного раку.

Вживання щодня до 6 чашок цього напою гарантують зниження ризиків появи раку передміхурової залози у представників сильної половини людства, а також матки у жінок. Також, всі, хто п’ють на постійній основі даний напій, страждають значно менше діабетом, раком товстої кишки, жовчнокам’яної хворобою, хворобою Паркінсона.

Суперечки про користь і шкоду кави існують постійно, проте даний напій є одним з найпопулярніших в світі. Кожен день на Землі вживається п’ять сотень більйонів чашок. Кава є другим продуктом у світі за обсягом продажів.

 
comments powered by HyperComments