Головна / Людина / Креативність людини може стати причиною розвитку шизофренії

Креативність людини може стати причиною розвитку шизофренії

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Як повідомили автори наукових досліджень, креативність може стати причиною розвитку важких захворювань нервової системи людини.

2c3cbb116994dab49e51fc3e8025e449

Зокрема, як заявили експерти з Сполучених Штатів Америки, творчі здібності і пориви збільшують ймовірність появи шизофренії. Про це свідчать результати клінічних і лабораторних випробувань, опубліковані в одному з провідних зарубіжних журналів. Згідно інформацією, наданої авторами проектів, спадкові компоненти, що впливають на креативність, частіше за інших генів піддаються мутації і руйнування.

Медики і з Америки встановили, що будь-які творчі амбіції можуть негативно позначитися на психологічному здоров’ї чоловіків і жінок. Результати дослідів показали, що нейрони, які беруть активну участь у формуванні культурних цінностей і поведінкових особливостей, більше інших елементів схильні до змін і несприятливим процесам. При занадто активній діяльності даних речовин, представники слабкої і сильної статі поступово сходять з розуму.

Такий висновок експерти зробили після здійснення комплексу досліджень. Також лікарям вдалося зафіксувати, що щоденні заняття творчістю викликають хронічну депресію, яка є першою ознакою розвитку шизофренії.

Натхнення: healthvesti.com

 
Loading...
comments powered by HyperComments