Главная / Людина / Креативність людини може стати причиною розвитку шизофренії

Креативність людини може стати причиною розвитку шизофренії

Як повідомили автори наукових досліджень, креативність може стати причиною розвитку важких захворювань нервової системи людини.

2c3cbb116994dab49e51fc3e8025e449

Зокрема, як заявили експерти з Сполучених Штатів Америки, творчі здібності і пориви збільшують ймовірність появи шизофренії. Про це свідчать результати клінічних і лабораторних випробувань, опубліковані в одному з провідних зарубіжних журналів. Згідно інформацією, наданої авторами проектів, спадкові компоненти, що впливають на креативність, частіше за інших генів піддаються мутації і руйнування.

Медики і з Америки встановили, що будь-які творчі амбіції можуть негативно позначитися на психологічному здоров’ї чоловіків і жінок. Результати дослідів показали, що нейрони, які беруть активну участь у формуванні культурних цінностей і поведінкових особливостей, більше інших елементів схильні до змін і несприятливим процесам. При занадто активній діяльності даних речовин, представники слабкої і сильної статі поступово сходять з розуму.

Такий висновок експерти зробили після здійснення комплексу досліджень. Також лікарям вдалося зафіксувати, що щоденні заняття творчістю викликають хронічну депресію, яка є першою ознакою розвитку шизофренії.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments