Главная / Людина / Літні люди щасливіші від молодих

Літні люди щасливіші від молодих

 
 

Дослідження вчених доводить факт того, що літні люди набагато більш щасливі, ніж молоді. Дослідники в якості вимірювання цього параметра якості взяли стан їх душевного здоров’я.

«Отримані дані максимально широко розкривають картину того, як поліпшується психологічний стан з наближенням пенсійного віку», — заявив очільник дослідницької групи.

Протилежні результати були показані серед молодого покоління. Дослідники змогли виявити симптоми тривоги і депресії у громадян США, яким від 20 до 30 років. Вчені стверджують, що період молодості супроводжується погіршеним психологічним станом, якщо порівнювати з іншими періодами в житті.
Пов’язано це з тим, що пенсіонери менш затребувані до себе, тому рідше відчувають необґрунтовані почуття тривоги, депресії або стресу.

В останній своїй роботі вчені проаналізували також і фізичне благополуччя громадян від 20 до 90 років, які проживають у місті Сан-Дієго. Як виявилося, мало хто тут асоціює старіння з погіршенням когнітивних і фізичних процесів, так як місцеві жителі сприймають старість швидше, як можливість приділити максимально багато часу собі, подорожам і новим знайомствам.

 
comments powered by HyperComments