Людина

Визначено 5 головних факторів, дотримуючись яких можна дожити до 100 років

Наукові дослідники зі Сполучених Штатів Америки регулярно проводили різноманітні вивчення протягом останніх двадцяти років. Дослідження стосувалися довгожителів, які змогли прожити 100 і більш років. Завдяки результатами проведених опитувань, фахівцям вдалося з’ясувати п’ять основних факторів, які впливають на тривалість життя. Якщо людина буде їх дотримуватися, що вона зможе прожити довго.

eab684c2ca27243bee968af9366be278

Першим є відсутність стресу. Чим менше людина піддається негативу, тим більше шансів прожити довге життя. Другий – відсутність зайвої ваги. У більшості довгожителів худорлява статура.

Третій фактор – відсутність шкідливих звичок. Незважаючи на те, що багато хто вважає, що у людей в похилому віці починається розвиватися слабоумство, багато довгожителів демонструють досить гарну пам’ять і розумові здібності для їх віку. Відсутність слабоумства і постійний саморозвиток – четвертий фактор.

П’ятим є діти. Жінки, у яких з’явилися діти особливо після 40 років, можуть довше жити, так як процеси старіння в організмі сповільнюються.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button