Главная / Здоров'я / Молоді дівчата рідше літніх жінок наважуються на експерименти в сексі

Молоді дівчата рідше літніх жінок наважуються на експерименти в сексі

 
 

Провідні науковці зі Сполучених Штатів Америки здійснили цілий комплекс клінічних випробувань, результати яких дозволили лікарям зробити цікавий висновок.

47a1b52c4f331877313a295cf76c70de

З’ясувалося, що з віком у представниць слабкої статі проявляється підвищене бажання експериментувати в сексі. При цьому, молоді дівчата, навпаки, віддають перевагу стабільності в статевих відносинах. Слід зауважити, що під час проведення дослідів фахівці задіяли понад 1000 жінок. Вік респондентів становив від 18 і більше років. Повідомляється, що 54% опитаних помітили поліпшення власного інтимного життя.

Читайте також: 

Найбільше медиків здивувало те, що дами, які перебувають у віковій категорії від 45 до 55 років, частіше за інших вирішувалися на любовні експерименти. Згідно інформації, наданої авторами проекту, з плином часу дівчата починають більше довіряти своїм партнерам, крім того, вони краще пізнають своє тіло і місця, в яких можна отримати максимум задоволення.

28% учасниць займаються сексом від 2 до 7 разів на тиждень. При цьому, літні жінки воліють оживляти секс, використовуючи різні методи і варіації.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments