Головна / Екологія / Побудована величезна вежа для спостереження за зміною клімату

Побудована величезна вежа для спостереження за зміною клімату


У джунглях Амазонії, в 150 кілометрах від бразильського міста Манаус, з’явилася обсерваторія для спостереження за хімічними змінами у повітрі. Висота конструкції — 305 метрів. Це найвища будівля
Південної Америки.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Працювати на щоглі» будуть команди по дві людини в кожній. Втім, її віддаленість від населених пунктів приховує різні небезпеки для вчених — наприклад, у вигляді диких хижаків і змій, пише газета «Міррор».

© Bruno Kelly | Reuters

Дослідники зосередяться на таких напрямках роботи: вивчення хімічних змін в атмосфері, утворення хмар і впливу глобального потепління на фотосинтез, здійснюваний рослинами біля підніжжя вежі.

© Bruno Kelly | Reuters

Читайте також: 

За допомогою спостережень за цими процесами вчені з Національного інституту вивчення Амазонії та Інституту Макса Планка в Німеччині сподіваються зрозуміти, яким чином зміни клімату сприяють виникненню повеней і періодів посухи.

В даний час в 39 районах штату Амазонас введений режим надзвичайної ситуації через повені, викликаних підвищенням рівня води в річках. В результаті розливу водних артерій постраждали майже 320 тисяч осіб.

Натхнення: earth-chronicles.ru