Главная / Земля / NASA попереджає про неминучі повені в недалекому майбутньому

NASA попереджає про неминучі повені в недалекому майбутньому

Науковці NASA стверджують, що клімат на Землі змінюється в бік потепління, і це провокує прискорене танення льодовиків, а відповідно рівень Світового океану буде підвищуватися.


Рівень Світового океану в дійсності підвищується набагато швидше, ніж раніше передбачалося в теорії. Настільки стрімкий підйом рівня води призведе до великої кількості повеней у світі.

Під загрозою опиниться багато міст, розташованих у прибережній зоні та на невеликих висотах. А це великі території Центральної, Західної і Східної Європи. Більше того, можуть зруйнуватися захисні дамби, побудовані без урахування такого підвищення тиску води і піднесення її рівня. В результаті цього можуть загинути сотні тисяч людей, і зникнути безліч міст.

Рекомендацій по захисту Землі від таких катаклізмів у фахівців наразі немає. Повені можуть вибухнути вже в найближчі десятиліття.

Вчені NASA вже повідомляли про те, що з 1992 року рівень води в Світовому океані підвищився приблизно на 7,5 см, а в деяких місцях підвищення дійшло і до 22,8 см. Були названі основні причини цього природного явища – це танення льодів, скорочення площі льодовиків і підвищення температури води в океані. Якщо крижані щити на полюсах будуть зникати ще швидше, то рівень води помітно підвищиться, власне цю картину ми спостерігаємо в даний момент.скачати dle 11.1дивитися фільми безкоштовно

 
comments powered by HyperComments