Головна / Технології / Найміцніший матеріал на Землі продається в клубках по $20

Найміцніший матеріал на Землі продається в клубках по $20

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

На Kickstarter пройшов збір коштів на випуск стрічки Brae?n. За словами творців, вона достатньо міцна, щоб витримати одну тонну навантаження, повідомляє Digital Trends.

Матеріал випускається у вигляді стрічки. Для того щоб, наприклад, скріпити розірваний ланцюг, потрібно відмотати невелику кількість стрічки і обернути нею частини, які необхідно скріпити. Далі стрічку потрібно розігріти запальничкою, феном або гарячою водою, а коли вона стане пластичною, рукою надати їй потрібну форму. Після охолодження, вийде стик з найміцнішого матеріалу на Землі.

Творці розповідають, що Brae?n став кульмінацією їх життєвого досвіду і досвіду в матеріалознавстві. Цей досвід наклався на розчарування, які часто відчувають туристи, домовласники і механіки при відсутності матеріалу для надійного зчеплення частин. В результаті був створений надміцний матеріал, який при цьому легкий, не вимагає для монтажу промислового устаткування і володіє перевагами термопластів. Цим, власне, всі подробиці про структуру нового матеріалу і обмежуються. Його хімічний склад та спосіб виробництва творці зберігають у таємниці.

При цьому вони стверджують, що для Brae?n можна знайти тисячу застосувань: від буксирування важких предметів і ремонту обладнання до виготовлення чогось нового. «Найцікавіше — дивитися, яке застосування знаходять люди для нашої технології» — говорить представник виробника диво-матеріалу Дастін Маквільямс.

Проект зібрав $75 000 на платформі Kickstarter — в 5 разів більше того, що планувалося. Клубок стрічки довжиною приблизно в 6 метрів продавався за $20, а 46-метровий — за $100.

 
comments powered by HyperComments