Главная / Всесвіт / Нову теорію походження Землі висунули канадські планетологи

Нову теорію походження Землі висунули канадські планетологи

Група канадських планетологів висунула нову теорію, згідно з якою Земля, а також інші об’єкти Сонячної системи мають спільне походження. Вчений Одрі Був’є з канадського університету Західного Онтаріо протягом 10 років створював нове бачення, що пояснює еволюцію планетарної групи.

Одрі Був’є, планетолог з університету Західного Онтаріо, представив світовій громадськості нову теорію походження Землі. Витоки іншого пояснення виникнення Сонячної системи зародилися в науковому світі декілька десятиліть тому, заявляє космохімік Одрі Був’є. Вперше про нову теорію було офіційно заявлено на початку 2005 року, але тільки зараз стало можливим представити закінчену модель розвитку планетарного співтовариства, що входить в галактику Чумацький шлях.

Речовини Землі та інших об’єктів Сонячної системи має спільне походження, заявляє Був’є. Це вдалося довести завдяки іонізаційній мас-спектрометрії земної кори і мантії. Об’єкти однієї планетарної системи на ранній стадії мали однакові початкові вмісти одного з семи ізотопів хімічного елемента «неодим-142Nd». Даний елемент виявлений не тільки на великій глибині в товщі Землі, але і в сколах метеоритів і астероїдів, що періодично падають на Землю.

 

 
comments powered by HyperComments