Главная / Здоров'я / Під час сексу жінки частіше за чоловіків заражаються ВІЛ-інфекцією

Під час сексу жінки частіше за чоловіків заражаються ВІЛ-інфекцією

Під час заняття сексом жінки в 2,5 рази більше ризикують заразитися ВІЛ-інфекцією, ніж їх партнери протилежної статі. Про це інформують співробітники Центру по профілактиці і боротьбі зі Снідом та інфекційними захворюваннями, що знаходиться в Бєлгороді.

За статистикою 9 з 10 жінок небезпечним вірусом заражаються під час інтимної близькості. Уразливість представниць слабкої статі перед даною інфекцією лікарі пояснюють кількома причинами: так, у жінок більша площа слизової оболонки, яка взаємодіє зі статевим секретом чоловіків, крім того, в спермі зміст вірусу набагато більший, ніж у виділеннях у жінок.

Також дослідники стверджують, що молоді дівчата особливо сильно ризикують захворіти через малу кількість вагінального секрету, через який знижується вірусний бар’єр. Також певну небезпеку несе в собі «грубий» статевий акт або епізоди зґвалтування, оскільки в даних випадках в жіночих статевих органах можуть з’явитися тріщини і виникнути кровотечі. Цей процес додатково підвищує загрозу інфікування.

Читайте також: 

Особливу підступність вірусу полягає в тому, що у 80% представників прекрасної статі розвиток ВІЛ-інфекції проходить без жодних симптомів. Саме тому жінкам, які планують мати дитину, слід прийти до лікаря і переконатися у відсутності у себе ознак зараження. Профілактичні заходи, прийняті на ранніх стадіях вагітності, дають можливість матері, хворій на ВІЛ, в 98% випадків народити здорове немовля.

 

 
comments powered by HyperComments