Здоров'я

Куріння знижує імунітет плоду

Куріння знижує імунітет плодуКуріння є шкідливою звичкою, яка чинить негативний вплив на стан здоров’я людини. Це відомо всім. Курці частіше стикаються із захворюваннями дихальної та серцево – судинної системи, канцерогени, що містяться в сигареті, є додатковим чинником, що підвищує ризик розвитку раку легенів. Недаремно лікарі застерігають вагітних, щоб ті кидали палити вже на момент планування вагітності, адже сигаретний дим чинить  найнесприятливий вплив на незміцнілий організм плоду.

Недавнє дослідження, проведене вченими з Вашингтона, говорить про зниження імунітету плода у жінок, що палять. При цьому його пригнічення зберігається і тривалий час після народження. Це призводить до частих захворювань, розвитком хронічних патологій органів і систем. Дані дослідження були опубліковані науковому журналі дитячих інфекційних хвороб, пише The Indian Express.

Давно відомий факт, що діти курців частіше страждають простудними захворюваннями і більш серйозними відхиленнями. Пригнічення імунітету у таких дітей зазначалося навіть при народженні в термін і з нормальною вагою. Вчені вважають, що куріння знижує бар’єрну функцію організму плоду і пригнічує його імунні властивості.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button