Головна / Людина / Підлітки, що використовують соціальні мережі більше 2-х годин в день, схильні до суїциду

Підлітки, що використовують соціальні мережі більше 2-х годин в день, схильні до суїциду

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

За словами провідних дослідників, підлітки, які використовують соціальні мережі більше двох годин протягом дня, ризикують стати самогубцями.

e4403788d4b01a0cc20ad453eea18be3

Такий висновок медики зробили після здійснення комплексу спостережень і дослідів. Завдяки новим експериментам, вченим вдалося зафіксувати негативну тенденцію. Наукові працівники реалізували кілька випробувань, задіявши 753 людини. Серед усіх добровольців були хлопці і дівчата зі старшої школи. Проводячи опитування, психологи хотіли з’ясувати, яка кількість часу у підлітків йде на соціальні мережі.

За словами дослідників, перш за все, їх цікавили такі джерела, як Facebook, Twitter і Instagram. За підсумками здійснених проектів, науковцям вдалося визначити, що молоді хлопці та дівчата, які щоденно витрачали більше двох годин на відвідування «глобальної павутини», піддавалися суїцидальним думкам у кілька разів частіше, ніж інші представниці слабкої і сильної статі.

Автори клінічних спостережень закликають батьків ретельно стежити і контролювати поведінку своїх дітей. Негативний психологічний стан може стати причиною раптової смерті хлопчиків і дівчаток.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments