Людина

Вчені довели, що інтелект чоловіка впливає на подружню вірність

Вчені з’ясували, яким чином інтелект чоловіка впливає на його подружню вірність. Результати своїх досліджень психологи опублікували на сторінках одного із західних науково-популярних видань.

Як стало відомо ЗМІ, дослідження, присвячене подружній вірності, було проведено фахівцями з лондонського Інституту Економіки. Експерти прийшли до висновку, що в Британії чоловіки з більш високим показником IQ менше схильні до зрад, ніж їх не дуже далекі в розумовому плані співвітчизники. Вчені пояснили цю закономірність з історичної точки зору, привівши в приклад стародавні часи, коли практикувалася полігамія – інститут шлюбу, що передбачає періодичну зміну сексуальних партнерів.

З часом полігамія змінилася моногамією і в наші дні остання є найбільш поширеною моделлю взаємовідносин статей. При цьому чоловіки, що володіють більш високим інтелектом, швидше засвоюють для себе, що побудова відносин з однією партнеркою супроводжується значно меншою кількістю стресів, ніж при полігамному підході до цього питання. У той же час представники сильної статі, які не відрізняються високим IQ, часто виступають в ролі зрадників і шукають додаткові можливості реалізувати своє чоловіче “его” на стороні, навіть перебуваючи у шлюбі.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button