Главная / Різні цікавинки / Пік сексуальності — коли нам його чекати

Пік сексуальності — коли нам його чекати

Коли настає розквіт нашої сексуальності? Відповідно до недавнього дослідження жінки насолоджуються найкращим сексом в своєму житті в 28 років, тоді як у чоловіків пік сексуальності спостерігається в 33 роки. Опитування, що проводилося серед 1281 британських чоловіків і жінок, суперечить широко поширеній думці про те, що жінки досягають піку сексуальності в 30 років, а чоловіки в 18 років.

Дослідження також виявило, що і чоловіки і жінки найбільше займаються сексом у віці від 20-ти до 29-ти років.

Результати дослідження цілком логічні, оскільки потрібно якийсь час, щоб з’ясувати, що вам потрібно від сексу і як це отримати.

«Як правило, ми найбільше займаємося сексом на початку відносин, коли бажання свіже, а кращий секс ми відчуваємо, коли краще розуміємо своє тіло і нашого партнера», — свідчить експерт з відносин Трейсі Кокс (Tracey Cox). «Незважаючи на те, що жіноча сексуальна система набагато складніше чоловічої, жінки починають розуміти, що для них краще, раніше чоловіків».

В опитуванні також з’ясували, що в середньому чоловіки вступають у статеве життя в 18 років, а жінки втрачають цноту трохи раніше, в 17 років. Чоловіки досягають свого піку сексуальності в 33 роки, а не в 18 років, так як потрібен час, щоб навчитися контролювати свій оргазм і розібратися в складній сексуальності жінок. Це підтверджує відому істину, що складається в тому, що саме головне — це не кількість, а якість, пояснили експерти.

Проте деякі фахівці не згодні з тим, що у чоловіків і у жінок настає певний пік сексуальності. Для початківців досить складно визначити, що означає розквіт сексуальності.»Швидкість, з якою ваше тіло відгукується на стимуляцію — це всього лише один з показників сексуальності. Але розквіт сексуальності багато в чому пов’язаний з вашою особистістю «, — пояснив відомий американський психолог Девід Шнарх (David Schnarch).

Фізичний і сексуальний пік — це не одне і те ж. У кожної людини настає свій апогей сексуальності, коли ми відкриваємо весь потенціал своєї пристрасті і відчуваємо себе впевнено в сексуальному відношенні і по відношенню до свого партнера. Звичайно, і в 28 і в 33 роки секс може бути чудовим, але індивідуальний досвід, особистість і відчуття комфорту може сильно відрізнятися у людей різного віку, і ваш кращий секс може бути ще попереду.

Натхнення: http://vsefakty.info

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=»1″]

 
comments powered by HyperComments