Главная / Відео / Пивні автомати — пропагандисти релаксу

Пивні автомати — пропагандисти релаксу

Ось ще один дивний торговий автомат. Він просуває філософський підхід до споживання пива в сучасному гиперактивному і перманентно відстороненному світі : приберіть подалі ваші девайси, стійте спокійно і нічого не робіть три хвилини — і банка пива ваша.

Автор проекту — болгарська рекламна фірма Next Digital Creative Agency, що розробила його в рамках кампанії Amstel Pause. Це перша у світі «інсталяція, яка змушує вас нічого не робити і дає за це пиво».

«Люди все рідше беруть паузу. Більшу частину свого часу вони проводять в офісі, постійно спілкуючись по різних соціальних мереж, одночасно роблячи справи. Ми вирішили допомогти їм трохи зняти стрес», — повідомляється на сайті розробників.

Автомат заманює перехожих червоними вельветовими канатами. Їм пропонується стояти на одному місці і натиснути червону кнопку — задзвонить дзвінок, і включається таймер. Вони повинні стояти не ворухнувшись — будь-який рух активує датчик коливань і перезапустить таймер.

Дебютний тур кампанії, що зайняв в Болгарії 16 днів, видав 1344 банки пива. Про продовження кампанії поки нічого не повідомляється. Але ви можете подивитися відео і помріяти про те, як добре було б потрапити до Болгарії.

[youtube]QT8X_upKclo[/youtube]

 

 
comments powered by HyperComments