Главная / Людина / Потенціал людини дозволяє жити до 500 років

Потенціал людини дозволяє жити до 500 років

Біологічний потенціал людини дозволяє досягати віку 500 років. Про це заявив президент венчурного інвестиційного підрозділу корпорації Google — Google Ventures Білл Меріс.


«Я вважаю, що проривні досягнення в медицині та розвиток біомеханіки дасть можливість людині досягати віку 500 років», — зауважив Меріс.

Він повідомив, що зараз Google інвестує в компанії-стартапи, які займаються дослідженнями в області генетики і діагностики захворювань, включаючи ракові. «Ми маємо інструменти в області дослідження життя, які дозволяють реалізувати найсміливіші плани», — підкреслив він.

Білл Меріс вивчав нейробіологію в американському Університеті Дьюка. В останні роки він працює над проектами по продовженню терміну життя людини. Нинішній підхід Google полягає в тому, що сучасна людина здатна за рахунок правильного способу життя досягти віку в 120 років. Однак потім їй знадобиться допомога з боку нового покоління машин для того, щоб продовжити практично до нескінченності своє життя.

На міжнародному конгресі «Глобальне майбутнє 2045», що відбулося в минулому році в Нью-Йорку, відомий американський футуролог і винахідник Реймонд Курцвейл заявив, що через 30 років людство навчиться забезпечувати собі практично необмежене життя за рахунок створення сумісних з людським організмом нових біологічних машин.

На думку Курцвейла, розвиток комп’ютерної технології і нейробіології дозволить назавжди зберегти роботу мозку окремої людини. При цьому прогрес в інших галузях медицини дасть можливість міняти в організмі «, частини, що відслужили свій термін».

 
comments powered by HyperComments