Главная / Здоров'я / Програма для смартфонів виявить людей із залежністю від мобільних технологій

Програма для смартфонів виявить людей із залежністю від мобільних технологій

 
 

Співробітники Боннського університету розробили мобільний додаток для Android, здатний виявити ознаки депресії і факти надмірного використання мобільних пристроїв. Додаток називається Menthal і вже доступний. Він відстежує, скільки часу людина витрачає на телефон, і якими програмами користується найчастіше.

Програма для смартфонів виявить людей із залежністю від мобільних технологій

Одночасно з цим відбувається відстеження поширеності та прогресування психологічних проблем серед користувачів. Вчені сподіваються, що з їх додатком люди скоротять час використання мобільних пристроїв, сівши на «цифрову дієту». Додаток протестували на 50 студентах. Час, що витрачається на використання пристроїв, шокував фахівців.

Більше 50 % учасників користувалися телефоном більше 2 годин на день. В середньому люди зверталися до телефону більше 80 разів на день, або кожні 12 хвилин. Зібрана інформація в анонімному режимі надсилалася на сервер, де зберігалася для проведення аналізу. У майбутньому вона дозволить зрозуміти, з якого моменту можна діагностувати справжню залежність від мобільних пристроїв.

Той факт, що депресія зазвичай пов’язана з відстороненням від суспільства і неможливістю отримувати задоволення зі звичних джерел, дає можливість через телефон виявити проблеми з психікою. На думку психолога Томаса Шлапфера, під час депресії змінюється те, як людина використовує телефон. Люди роблять менше дзвінків, рідше виходять за межі будинку, про що дозволяє судити GPS-моніторинг.

Натхнення: meddaily.ru

 
comments powered by HyperComments