Главная / Людина / Психологи назвали звички, які відрізняють багатих від бідних людей

Психологи назвали звички, які відрізняють багатих від бідних людей

Провідні наукові працівники реалізували цікавий експеримент, завдяки якому психологам вдалося виявити певні звички, які відрізняють багатих людей від бідних.

e9629d577bf6ae173dcb2b9b2b126478

Відзначається, що ініціаторами лабораторних і клінічних проектів стали фахівці з Університету Браун. Згідно інформації, наданої медиками, в ході здійснення досліджень вчені вивчали фінансовий стан респондентів, а також їх поведінкові особливості. Слід зауважити, що загальна кількість добровольців склала 150 тисяч чоловіків і жінок. За словами співробітників клінічного центру, на обробку і збір даних пішло 5 років. Після реалізації спостережень психологи зафіксували звички, які відрізняли багатих людей від незаможних хлопців і дівчат. Як стало відомо, матеріально забезпечені представники слабкої і сильної статі створюють для себе відразу кілька джерел доходу.

Крім того, автори клінічних проектів виявили, що тільки 6% багатих людей можуть потерпати ігровою залежністю, до якої відноситься не тільки покер, але і лотерея. За словами фахівців, 77% бідних юнаків і дівчат прагнуть розбагатіти саме таким чином. Психологи також зазначили, що заможні хлопці і дами воліють використовувати професійну літературу та постійно підвищувати свій рівень кваліфікації. При цьому бідні чоловіки і жінки читають значно менше, і в більшості випадків для власного задоволення.

Науковці стверджують, що матеріально незалежні чоловіки і жінки не купують речей, які їм не по кишені. Якщо бідні люди купують дорогу річ в кредит, то багаті хлопці і дівчата можуть вибрати більш практичний і дешевий варіант. 93% фінансово заможних людей систематично відкладають гроші. Серед бідних людей цей показник дорівнює 5%.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments