Главная / Людина / Психологи стверджують, що чим багатша людина, тим вона щедріша

Психологи стверджують, що чим багатша людина, тим вона щедріша

Авторами нових проектів стали співробітники одного з провідних клінічних центрів.

38a8353eedd66e4bc6a1cd26438cc30e

Повідомляється, що головною метою реалізації спостережень було виявлення взаємозв’язку між рівнем багатства людини і її схильністю до пожертви. Підсумки лабораторних і клінічних досліджень опубліковані в журналі під назвою Proceedings of the National Academy of Sciences (PNAS). Зокрема, як повідомили ініціатори експериментів, завдяки соціальним опитуванням психологи змогли виявити цікаву закономірність.

Виявилося, що чим багатша людина, тим вона щедріша. Раніше фахівці стверджували, що представники слабкої і сильної статі з високим рівнем доходу в більшості випадків скупі і жадібні. Однак, реалізація нових випробувань показала, що це не так. За словами науковців, в ході здійснення дослідів лікарі задіяли 2202 респондента. З’ясувалося, що подібна закономірність зберігається лише в тих державах, де люди стикаються з високим рівнем економічної нерівності.

Останні результати досліджень дають можливість більш детально проаналізувати взаємозв’язок між людськими якостями і матеріальною забезпеченістю людей.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments