Главная / Технології / Швейцарські годинники стають розумними

Швейцарські годинники стають розумними

Імениті виробники швейцарських годин Frederique Constant, Mondaine і Alpina у співпраці з компанією Fullpower, що займається програмним забезпеченням для відстежування рухів, представили платформу для смарт-годин MMT Horological, яка покликана перекинути місток між традиційними дорогими хронометрами і смарт-годинами, які зазвичай програють їм в стилі .

2-27-02-2015-600-337

Нова платформа включає набір датчиків, ПО і хмарне зберігання. Тріо швейцарських виробників вже представили на її основі годинник в традиційному дизайні, різні за стилем і обробці, здатні відстежувати рухи користувача і його сон, яке теж роблять фітнес-трекери, використовуючи такі ж датчики.

Читайте також: «Розумні» години Apple Watch в сталевому корпусі будуть коштувати 500 доларів (відео)

Як і інші смарт-годинник моделі від Frederique Constant, Mondaine і Alpina підключаються до смартфонів на Android і iOS, управляються через спеціальний додаток і інтерфейс Bluetooth. При цьому години володіють більш ніж дворічним терміном автономної роботи. Велику роль у такому рекордному показнику зіграла відсутність дисплея, який би показував оповіщення, та інших додаткових функцій. Зрозуміло, ціна швейцарських смарт-годин далеко не бюджетна і стартує від 500 доларів, виходячи далеко за межі тисячі доларів.

1-27-02-2015-600-337

Перші години на платформі MMT почнуть надходити в продаж у травні 2015 року.

Натхнення: ferra.ru

 
comments powered by HyperComments