Главная / Здоров'я / Створено шоколад для лікування ожиріння і атеросклерозу

Створено шоколад для лікування ожиріння і атеросклерозу

У Бостоні був створений шоколад зі зниженим вмістом жиру і цукру, що зберіг при цьому всю користь какао і хороші смакові якості. Тепер люди з атеросклерозом і ожирінням зможуть їсти шоколад в будь-якій кількості. Відомо, що какао благотворно впливає на серце і судини, але шоколад був протипоказаний людям з великою вагою і атеросклерозом через високий вміст жирів і цукру.

Новий низькокалорійний, але такий же смачний шоколад може приносити користь навіть тим, хто змушений відмовлятися від солодкої і жирної їжі. Він містить всього 35% жиру завдяки новому рослинному інгредієнту – рослині з Андського регіону. Це лише перша спроба, і тепер планується створення шоколаду з 10% вмістом жиру.

Антиоксиданти, вітаміни і мінерали шоколаду поліпшують стан серця і судин, крім того, шоколад є визнаним «антидепресантом». Шоколад знижує артеріальний тиск, покращує емоційний стан і допомагає нейтралізувати стрес. Тепер з допомогою шоколаду можна буде знизити рівень холестерину в крові, так як какао в чистому вигляді володіє такою властивістю.

Всі корисні властивості шоколаду тепер можуть бути отримані в повній мірі людьми, які найбільше їх потребують. Також ризик розвитку ожиріння у підлітків і дітей тепер може бути знижений, так як їсти шоколад тепер можна, не набираючи ваги.

Натхнення: www.likar.info

 

 
comments powered by HyperComments