Главная / Інтернет / Технологія 5G може з’явитися на смартфонах вже через рік

Технологія 5G може з’явитися на смартфонах вже через рік

 
 

Серйозним досягненням в бездротовій передачі даних стало масове впровадження технології 4G LTE, яка якісно відрізняється від свого «молодшого брата» 3G в швидкості передачі і обробки інформації. Наступний крок – 5G. Раніше передбачалося, що технологія з’явиться не раніше 2020 року, але в даному випадку реальність випереджає найсміливіші очікування. Згідно з анонсом компанії Verizon, тестування нового типу передачі даних буде запущено вже в наступному році.

15-09-15-foto-600x415-1

Число користувачів інтернету неухильно зростає, і темпи цього зростання в найближчому майбутньому тільки збільшаться. Звичайно, багато хто воліє користуватися Wi-Fi-роутерами вдома, так і місця загального користування все частіше оснащуються пристроями для швидкісного виходу в Мережу. Але цілком реальними оцінками Verizon, по-перше, не у всіх завжди є доступ до Wi-Fi, а по-друге, не всі девайси оснащені подібними можливостями. «Ми відчуваємо гостру необхідність у розвитку технології 5G», – сказав віце-президент компанії Роджер Гурнані.

Для реалізації амбітного проекту найбільший оператор зв’язку в США об’єдюється з цілим рядом компаній, таких як Alcatel-Lucent, Cisco, Ericsson, Nokia, Qualcomm і Samsung. Разом вони планують спочатку розробити і протестувати технологію, а в 2016 році почати її випробування серед своїх користувачів. Це не перший раз, коли планується реалізувати амбіційний проект і впровадити його в маси всього за кілька років. LTE придумали в 2008 році, а вже в 2010-му його запустили в 39 великих містах США.

Читатйе також: 

Представники компанії поки не повідомляють конкретні деталі нового типу передачі даних. Однак стало відомо, що мережа нового покоління буде мати пропускну спроможність приблизно в 50 разів вище, ніж LTE, а затримки обробки даних займуть не більше пари мілісекунд.

Натхнення: www.innoros.ru

 
comments powered by HyperComments