Главная / Наука / Вчені: Інопланетяни можуть знайти Землю за спеціальними кресленнями

Вчені: Інопланетяни можуть знайти Землю за спеціальними кресленнями

Вчені розповіли про те, як інопланетяни можуть знайти Землю. Одним з можливих способів для цього є, креслення, що знаходяться в космічних апаратах, одним з яких є «Вояджер». У них чітко зображено розташування нашої планети в Сонячній системі.

За словами фізика Френка Дрейка, апарат разом з ще одним подібним йому був відправлений у космос ще в 1970-х роках. Знайшовши їх і розшифрувавши документацію, яка зберігається в ньому, інопланетяни зможуть відшукати Землю, прибути на неї і увійти в контакт з людьми, якщо вважатимуть це за потрібне, припустив учений. При цьому Дрейк не виключає, що апарати можуть залишитися непоміченими і продовжать дрейфувати у відкритому космосі.

На сьогоднішній день обговорення цієї теми є актуальним, так як більшість вчених сходиться на думці, що в космосі багато інших заселених планет. При цьому не всі впевнені, що вони захочуть напасти на Землю з метою захоплення. У свою чергу Стівен Хокінг раніше попереджав людей про необхідність зачаїтися, щоб не повторити долю індіанців у період колонізації Америки.

 
comments powered by HyperComments