Главная / Людина / Вчені назвали найпривабливіший вік у жінок

Вчені назвали найпривабливіший вік у жінок

 
 

Соціологи провели масштабне опитування для того, щоб встановити найбільш привабливий вік у жінок. Результати соціологічного дослідження показали, що піку краси леді досягають після 30 років. Чоловіки заявили, що в такому віці жінки більш упевнені в собі, що позитивно впливає на їх привабливість.

Соціологи з Великобританії спростували думку, що запорукою краси є юність. Щоб розвінчати міф, фахівці провели соцопитування, учасниками якого стали понад двох тисяч осіб обох статей. Згідно думки більшості опитаних респондентів, найпривабливішим віком у жінок є 31 рік. Чоловіки пояснили, що в такому вигляді леді знаходяться на піку не тільки своєю зовнішністю, але і впевненості, самодостатності, що і робить їх максимально привабливими.

Також вчені відзначили, що жінки, яким пішов четвертий десяток, в більшості випадків, байдуже ставляться до думки оточуючих, що раніше могло сприйматися ними досить болісно. Завдяки цьому леді також виглядають краще, так як в такому випадку вони стають ще більш впевненими в собі.

 
comments powered by HyperComments