Главная / Земля / WWF: ДО 2050 року люди можуть померти від голоду

WWF: ДО 2050 року люди можуть померти від голоду

До 2050 року людство може померти від голоду, оскільки вже на сьогоднішній день люди викидають понад 30% продуктів. Таке повідомлення надійшло від представників Всесвітнього фонду дикої природи посилаючись на доповідь дослідницької компанії Metabolic.

Експерти прийшли до висновку, що людство сьогодні нераціонально використовує продукти харчування. За поточний рік, за попередніми даними, було викинуто більше 1,3 мільярдів тонн харчових продуктів. З таким розвитком подій людство до 2050 року може зовсім залишитися без їжі, відзначаються працівники Всесвітнього фонду природи. Також фахівці привели в приклад, що в світі на даний момент налічується близько 795 мільйонів людей, які хронічно відчувають голод з недоїдання.

У доповіді було заявлено, що найбільше продуктів харчування викидають жителі Європи і північної Америки. Іноді високі ціни змушують підприємців викидати продукти до того, як вони потраплять на прилавки магазинів. Ще однією важливою проблемою людства є скорочення популяції різних видів риб, оскільки велика частина населення часто балує себе делікатесами, приготованими на основі морепродуктів.

Представники організації запропонували людям скоротити споживання напівфабрикатів, а більше використовувати для приготування їжі сезонні продукти, краще всього рослинного походження. Така акція дозволить поліпшити стан навколишнього середовища, оскільки велика кількість пального витрачається і на транспортування їжі.

 
comments powered by HyperComments