Людина

До 70 років люди відчувають себе найбільш щасливими

Незважаючи на те, що життя багатьох літніх людей затьмарене хронічними захворюваннями і турботою про пенсії, по мірі старіння люди можуть ставати набагато щасливішими, впевнені експерти з Університетського коледжу в Лондоні. Так, було встановлено, що літні люди більшою мірою щасливі до 70 років, ніж у віці 60 років.

51127446400a0c9bd2305c9e305bcbd5

У ході дослідження вчені вивчили понад 3000 чоловіків і жінок, які відстежувалися з моменту їх народження в 1946 році. Для визначення рівня щастя в різних віках експерти попросили учасників оцінити 14 аспектів психічного благополуччя, в тому числі впевненість в собі, оптимізм, розслабленість і т. д. Випробовувані були опитані у віці від 60 до 64 років, а потім знову у віці 69 років. Коли чоловіки і жінки відповідали на питання у більш зрілому віці, було відзначено поліпшення показників всіх 14 елементів, що складають шкалу гарного самопочуття, порівняно з відповідями у віці 60 років. Причини цього явища ще не були пояснені вченими, хоча вони вважають, що провідну роль тут відіграє життєвий досвід.

Отримані результати показали, що кожен п’ятий чоловік відчув істотне поліпшення добробуту до 70 років, хоча також була виявлена невелика група людей, які зазнали суттєвого зниження рівнів щастя. Експерти сподіваються, що ці дані дозволять їм точно визначити, які спільні переживання можуть бути пов’язані з поліпшенням добробуту літніх людей.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button