Главная / Різні цікавинки / Як вибирати засоби по догляду за волоссям

Як вибирати засоби по догляду за волоссям

 
 

Дана стаття дасть вам найактуальнішу інформацію про те, як зробити волосся красивим і здоровим. Засоби по догляду за волоссям є в цій справі найкращими помічниками. Для початку нам необхідно навчиться правильно вибирати средства по уходу за волосами , знати їх класифікацію.

Вибираємо засоби по догляду за волоссям

450

Кожна жінка мріє про красиве і блискуче волосся. У сучасному розмаїтті пропозицій косметичних засобів не складно розгубитися. Різноманітні маски, бальзами, шампуні, кондиціонери, — як зробити правильний вибір, який буде відповідати вашому типу волосся. Для цього потрібно знати про особливості, які мають ті чи інші засоби по догляду за волоссям.

Засоби по догляду за волоссям (бальзами, шампуні, маски, кондиціонери) діляться на:
1. Засоби по догляду за фарбованим волоссям.
2. Засоби для зволоження волосся.
3. Відновлюючі засоби по догляду за волоссям.
4. Засоби для нормального волосся.
5. Засоби для збільшення об’єму волосся.

Зволожуючі засоби по догляду за волоссям включають компоненти, які зволожують волосся, а також антиоксиданти. Зволожуючі, кондиціонери, маски, шампуні, бальзами призначені для фарбованого або сухого волосся. Крім того, їх можна застосовувати для кучерявого волосся.

Після фарбування краще застосовувати для волосся зволожуючі шампуні, а також спеціальні засоби для фарбованого волосся. М’які кондиціонери та шампуні довгий час зберігають структуру і колір волосся. Маски для фарбованого волосся перешкоджають вимиванню фарбувальних пігментів і живлять волосся, зберігаючи їх яскравий колір надовго. Відтінкові шампуні використовують, щоб освіжити колір.

Якщо волосся пошкоджені або тьмяні, то вибирати слід відновлюючі засоби по догляду за волоссям. Відновлюючі маски, шампуні і бальзами містять цераміди, які відновлюють структуру волосся. Такі засоби мають прекрасний проникаючий ефект, дуже швидко вимиваючи фарбувальні пігменти.

Тонке волосся краще мити шампунем для збільшення об’єму. Зазвичай ефект об’єму проявляється через три тижні постійного застосування. Для нормального волосся засоби мають очищуючий ефект. Вони в своєму складі зазвичай не мають живлячих компонентів.

Якщо правильно підберете засоби по догляду за волоссям, то ви вирішите головне питання. Це забезпечити вашим локонам блиск і здоров’я. Але не забувайте і про правильне харчування. Ваш раціон повинен включати необхідну кількість вітамінів, мінералів і поживних речовин.

 
comments powered by HyperComments