Головна / Різні цікавинки / Як вибрати шампунь для миття автомобіля?

Як вибрати шампунь для миття автомобіля?

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

foto_cikavosti_14.07.2014-04Не тільки марка, але і зовнішній вигляд автомобіля впливає на формування іміджу власника, тому не варто нехтувати доглядом за ним. Крім того, бруд, який на ньому накопичується сприяє появі корозії і зменшує термін служби багатьох деталей, тому мити чотириколісного коня необхідно регулярно і правильно.

Не варто використовувати для цього будь-які наявні в господарстві миючі рідини: засіб для миття посуду, кахлю і сантехніки, господарське мило, пральний порошок і т.д. Вони містять абразивні частки, які можуть пошкодити фарбу улуюбленого авто.

Автомобілю необхідний спеціальний шампунь! Вибираючи шампунь для автомобилей насамперед звертайте увагу на інформацію на етикетці, оскільки вони можуть бути призначені як для видалення забруднень зовні, так і для прибирання всередині салону. У першому випадку автошампунь являє собою м’яке мило, яке в процесі миття зовнішніх поверхонь не тільки видаляє бруд, а й завдяки спеціальним добавкам створює тонкий захисний шар, що надає блиск і захищає від подряпин.

Для прибирання салону випускаються засоби, що відрізняються підвищеним піноутворенням, оскільки забруднення з м’яких поверхонь краще видаляти не водою, а піною. Більшість шампунів для зовнішніх робіт рожевого кольору мають консистенцію рідкого мила. Вони відмінно видаляють як бруд, так і поліроль, при цьому залишаючи розводи на забарвлених поверхнях. Їх слід використовувати перед тим, як полірувати машину.

Існують також гелевидні шампуні, що не змивають шар поліролі, добре очищають скло і не залишають розводів. Їх склад приблизно однаковий у різних виробників, незважаючи на те, що ціна може істотно відрізнятися. Не варто прагнути придбати найдорожчий автошампунь з наявних в магазині, важливіше, щоб він був виготовлений виробником, який викликає у вас довіру і придбаний в спеціалізованому магазині. Важливо також звертати увагу на термін придатності засобу, по закінченню якого воно може пошкодити шар фарби і деталі авто. Перечитати інформацію на етикетці слід ще раз, звернувши увагу на спосіб застосування засобу, а саме в яких пропорціях його слід розводити водою. Це дозволить вибрати найекономічніший шампунь для миття машини.

Не варто нехтувати подібними дрібницями, це дозволить зберегти і час і гроші. Правильно підібраним автошампунем вимити автомобіль значно швидше й легше, а його презентабельний зовнішній вигляд справить сприятливе враження і на інших учасників дорожнього руху та на автоінспекторів.

 
Loading...
comments powered by HyperComments