Главная / Здоров'я / Унікальні антитіла, можливо, подарують захист від всіх штамів вірусу Ебола

Унікальні антитіла, можливо, подарують захист від всіх штамів вірусу Ебола

Імунотерапія широкої дії проти вірусу Еболи може стати справжнім проривом, так як лікарі перестануть боятися невизначеності — того, який саме штам вірусу спровокує наступний спалах, зазначає DNA India. Нещодавно вченим вдалося вперше отримати антитіла, які потенційно здатні нейтралізувати два найбільш смертоносних штами Еболи.

23-01-16-foto-600x375-1 (2)

Дослідження проводилися з мишами, але зроблені відкриття відіграють ключову роль для створення терапії для людей. Заїрський вірус Еболи викликав у 2014 році наймасштабнішу в історії спалах в Західній Африці. Наступний за небезпекою штам — Суданський.

Читайте також: 

Зараз проходять випробування щодо Заїрского штаму. Але ось розробкою ліків проти інших штамів не займаються. Тобто ніхто не працює на перспективу. Та й варіантів лікування для вже заражених не так багато.

В рамках останнього дослідження ученим вдалося створити антитіла, які містять ключові послідовності з антитіл Заїрського і Суданського штамів. Тому нові антитіла добре працювали проти обох штамів. Ефективність була доведена і на клітинних культурах, і на мишах, що піддалися впливу смертельних доз вірусу.

Натхнення: meddaily.ru

 
comments powered by HyperComments