Здоров'я

Змішувати енергетичні напої з алкоголем ризикованіше, ніж споживати звичайний алкоголь

Енергетичні напої, такі як Red Bull, змішані, наприклад, з горілкою – модне поєднання. Але заняття це ризиковане, в тому числі тому, що загрожує запоєм.

Відомо, що гримучі суміші з енергетиків та алкоголю стають причиною травматизму та нещасних випадків. Нове лабораторне дослідження порівняло рівень сп’яніння людей після споживання звичайного алкоголю, і після споживання енергетичних та алкогольних напоїв.

Змішувати енергетичні напої з алкоголем ризикованіше, ніж споживати звичайний алкоголь

З’ясувалося, що в другому випадку значно зростає збудження, але ніяк не змінюється імпульсивність. Результати, опубліковані у виданні Alcoholism: Clinical & Experimental Research, припускають, що споживання енергетичних напоїв у поєднанні з алкоголем може бути досить ризикованим.

«Сучасна молодь п’є алкогольні напої інакше, ніж колишні покоління», зазначила доцент психології Сесіль Марцінскі з університету Північного Кентукі. “Класичні коктейлі, такі як ром і кола, змінюються горілкою та енергетиками”.

І хоча помітного збільшення числа нещасних випадків внаслідок споживання енергетичних напоїв і алкоголю встановити не вдалося, вчені в лабораторному дослідженні з’ясували, що подібні коктейлі збільшують ймовірність запойного пияцтва, з усіма витікаючими наслідками і ризиками для здоров’я.

Натхнення: mednovelty.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button